Veysel Eroğlu’nun KULEÖNÜ Projesi Geliyormu?

9
Veysel Eroğlu’nun KULEÖNÜ Projesi Geliyormu?
Orman ve Su işleri Bakanı Veysel EROĞLU Cuma günü Isparta’ya 28 projeyle Geleceği ve 18 toplu açılış yapacağı söylentiler arasında Eroğlu’nun Projeleri arasında   Eski AKP Milletvekili Recep Özel’in 2012 de açıkladığı projede yer alıcakmı soruları akıllarda?
Bu proje Yüzde 65 oranında su kaybını önlüyor. 14-15 köyümüzü kapsayan bir proje. Sevinçbey, Hacılar, Bozanönü, Senirce, Gönen, Büyük Gökçeli, Küçük Gökçeli, İslamköy, Kuleönü ve diğerleri… Verim artarak Herkes kendi işinin patronu olacak. Tarım ürünleri çeşitlenecek, kaliteli ürün yetiştirilecek
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu 388 milyon lira tutarındaki 28 adet yatırım müjdesi ile Cuma günü Isparta’ya gelecek. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Isparta programı kapsamında ilde Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilecek 18 adet tesisin temelini atacak.
Müjdeler arasında baraj, sulama ve taşkın koruma tesisleri, fidan üretimi, gelir getirici tür ağaçlandırma, orman köylülerine kredi, bal ormanı tesisi, Gölcük Tabiat Parkı’na inşa edilecek sosyal tesisler ve 3 adet otomatik meteoroloji gözlem istasyonunun (OMGİ) kurulumu yer alıyor.
[Toplam: 80   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın