Kasabamızın Yünüstü Projesi

7
Kasabamızın Yünüstü Projesi
Belediyenin planladığı Yünüstü Projesi ile kasaba halkının tüm ihtiyaçlarının karşılandığı sosyal yaşam alanı oluşturmak amaçlanmıştır.
Yünüstü mevki Sosyal Tesisi Projesi kapsamında Giriş ve Sergileme alanı 90m2,Seyir terası, Kafeterya Açık Alanı 100m2,Kafeterya alanı 142m2,İbadethane 500m2,Meydan alanı 450m2,Peyzaj alanı 27000m2 yer almakta.
Projenin tamamlanması ile birlikte hem kasabamız daha güzel bir görünüme sahip olacak hem de bugüne kadar ihtiyaç duyulan sosyal yaşam alanına sahip olunacak.Cocuklara,gençlere,yaşlılara,engellilere ve kadınlara yönelik tüm hizmetler bir arada sunulacak.Bu proje ile kasabamızdaki nitelikli alan artarak sosyal yaşam daha kaliteli hale gelecek.Bu yapı sadece bir bina olmayı değil;mekanları,kullanımları,imkan verdiği sosyal ilişkileri ile bir bütün olmayı hedeflemekte.
Belediye Başkanımız Sezayi CAKIR’ın hazırladığı ve kasabamızında manevi havasına uygun olacağı projenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Benzer Yazılar
1 Yorum
    Fatih demirdaş

    Süper bişey düşülmüş inşAllah hayata gecer güzel bi kütüphaneside olsa daha iyi olur sımdiden başkanımıza teşekkürler saygilar

    3 Mayıs 2017 Cevapla

Bir cevap yazın